Udklækkede STX-studenter

STX-dimittendlisten fra Ikast-Brande Gymnasium

Udgivet:27. juni 2016, 06.24

Læsetid:4 minutter

3a

Alicia Hoelgaard

Amalie Sunne Vestergaard

Anne Kirstine Brændgaard Thomsen

Annesofie Nørager

Bastian Fernando Bjerrum Bach

Caroline Pold Pedersen

Emil Nørholm Pedersen

Emma Brøsted Flinker

Emma Lindved Schou

Henriette Juel Birch

Ida Alstrup Klausen

Jeppe Helt Hansen

Jeppe Østergaard

Julie Ginderskov Pedersen

Katinka Gam Larsen

Linea Sandgren

Melanie Juncker Mc Lennan

Morten Marquart

Müzeyyen Akcin

Nanna Christ Kiil Johansen

Nicolai Mortensen

Rebecca Sejer Werge

Simon Simonsen Wedel

Terese Holm Pedersen

Umesh Tharmarajan

3b

Anna Sofie Sørensen

Anne Hornshøj

Christian Mondrup Højgaard Andersen

Christina Tang Meineche

Christinna Harmon

Emilie Gehling

Lene Pedersen

Louise Rørdam Stensbjerg

Mads Meldgaard Petersen

Maja Cecilie Asboe Andersen

Mathias Ryberg Justesen

Nicoline Hollænder Larsen

Ninna Pedersen

Patrick André Andersen

Pernille Svejgaard Sørensen

Signe Gjerluf Roedahl

Tine Salenborn

Tobias Bech Vestergård

Tonja Winther Abildtrup Pedersen

3c

Anna Fia Behr Ludvig

Birgitte Nielsen

Christian Hahn Hauberg

Fatma Celiker

Ida Sneftrup Hedegaard

Julie Dalsgaard Christensen

Julie Lynge Ankersen

Karoline Skov Jørgensen

Katrine Nonbo

Line Alsbo Hou

Lucas Gejl Grensteen

Mikkel Bang Maesen

Nikolaj Friis Pejstrup

Rupini Rajendran

Sarah Streit Jessen

Sarah Valentina Møller

Susan Kræmmer Overby

3f

Ali Çildir

Anna From Fanefjord

Caroline Mathilde Toft

Christina Nyholm Mundbjerg

Emilie Birkkjær Nielsen

Gitte Mørup Petersen

Ida Lumby Lauritsen

Julie Emborg

Julie Louise Christensen

Kathrine Guldahl Lauritsen

Kianna Stadsvold Skov Olesen

Kübra Ünal

Lea Højtoft Andersen

Line Bjerg Iversen

Majken Stistrup Skov Knudsen

Maria Johanne Simonsen

Mariana Marusic

Mathias Staghøj

Mirela Causevic

Ninna Rahbek Linnet

Sara Ravn Bach

Simon Kalmar Riis Mortensen

Stine Nørgaard Danielsen

Sututhi Perrananthasivam

Tolga Yasin Kücük

3x

Amalie Guntofte Rosenlund

Athmega Jeyamuralysarma

Caroline Hansen

Caroline Herløv Nielsen

Cecilie Munk Engelund

Cecilie Pedersen

Christopher Thomas William Bernold

Emil Olesen

Enes Ozdemir

Felany Jalareenleney

Frederikke Ninn Poulsen

Helle Falkenberg

Jakob Bak Volsmann

Jakob Nielsen Schjermer

Jonas Lisby Wesseltoft

Jonas Vestergaard Svarre

Josephine Uldum Maabjerg

Julie Ninn Utoft

Kathrine Siig Gade

Keivan Nayebi

Line Busk Jensen

Magnus Kobborg Knudsen

Matias Dam Zacho Rasmussen

Oliver Devin Brooks Thygesen

Patrick Færgemand Brask

René Skærlund

Sofia Sand Kristensen

Steffi Johansen

Thibana Indramohan

Wasmia Hashemi

Yathurshi Amarasingam

Zahraa Kamaran Osman

3y

Adam Bernat

Alfred Vibe Hebsgaard

Andreas Striboll V. Jensen

Caroline Peetz Pedersen

Cecilie Schmidt Skou

Christina Rosenkilde

Emma Cathrine Kristensen

Hakan Özkaya

Ida Kristine Duborg Mikkelsen

Jeppe Strandgaard Midtiby

Joachim Peter Roswalld Borggaard

Katrine Røhling Faurholt

Line Rosted Lausdahl

Madura Maheswaran

Malthe Emil Vestergaard

Maria Newman

Mathilde Buch Vammen

Mia Kempf Jensen

Mickie Arnecke Zickert

Nanna Kristoffersen

Natasja Ramlov Garne

Rasmus Hjorth

Simone Ellinor Nielsen

Una Lykke Agerup

3z

Anders Vestergaard Mortensen

Camilla Toftegaard Nielsen

Camilla Wulff Damlund Nielsen

Caroline Nyvang Kristensen

Cecilie Victoria Larsson

Frederik Østergaard Bannerholt

Frederikke Fevre Siggaard

Jacob Faber Albæk

Karina Andersen

Laurens Lissner Jørgensen

Line Holst Hyttel

Mads Merrild Paarup

Marco Nykjær Rasmussen

Pauline Bøgelund

Rasmus Nissen Kristensen

Sarah Fisker Henriksen

Sebastian Mårstøl Holm

Sebrina Albin Christensen

Thomas Lyrskov Jespersen

Tobias Hansen